قالیشویی در سعادت آباد

قالیشویی گل ایپک قدیمی ترین قالیشویی در محدوده سعادت آباد که خدمات شستشو فرش و قالی دستبافت و ابریشم را ارائه می دهد.

تلفن=22115734-22362368

اگر شما در محدوده سعادت آباد هستید و به دنبال یک شرکت معتبر برای شستشوی فرش های خود می گرددید تیم متخصص ما در خدمت شماست ، ما فقط خدمات شستشو را به شما عزیزان ارائه نمی دهیم بلکه تمام خدماتی از جمله:

قالیشویی گل ایپک در شمال تهران

  • پرزگیری و پرداخت
  • ریشه بافی
  • رنگ برداری و لکه گیری
  • ریشه دستبافت و دوگره
  • بافت و مرمت
  • شستشو و آبکشی
  • خسک کن و اتوکشی
  • منقال دوزی ریشه
  • رفع سوختگی

از دیگر خدمات ارزنده ای که ما برای مشتریان خود در منطقه سعادت آباد تهران ارائه می دهیم مبل شویی می باشد. در صورت درخواست ما یک تیم معتبر و متخصص را به محل با مدارک لازم برای اهراز هویت به منزل شما ارسال می کنیم و کار مبل شویی را با مواد شوینده مناسب با جنس مبل و با دستگاه تمام اتوماتیک شروع می کنند. بی شک کارکنان شستشوی مبلمان ما شما را راضی خواهند کرد.

قالیشویی سعادت آباد شامل یک تیم کاملا حرفه ای و با یک عدد خودرو وانت می باشند که زیر نظر گل ایپک فعالیت می کنند.

از دیگر مناطقی می توان نام برد

قالیشویی سعادت آباد و قالیشویی در شهرک غرب ، ستارخان ، مرزداران ، تهرانسر ، یوسف آباد می باشد که بهترین خدمات قالیشویی را از ما دریافت خواهید کرد و همچنین بهترین قیمت قالیشویی را……..

فاصله ما به شما برابری می کند با فاصله شما با تلفن موبایلتان

شما عزیزان در تمام طول روز برای مشاوره و دریافت خدمات ما در سعادت آباد می توانید با شماره تلفن22115734تماس حاصل فرمایید . همکاران ما بدون هیچ مشکلی اطلاعات کافی در مورد نحوه کار ما به شما توضیحاتی خواهند داد و در ادامه هزینه قالیشویی شما نیز ارائه داده می شود که درصورت توافق شما عزیزان تیم دریافت کننده قالی به محل ارسال می شود و قالی ، فرش ، موکت و …. از شما از عزیزان دریافت می  کنند.

قالیشویی سعادت آباد گل ایپک از جمله شعبه های سعادت آباد می باشد که خدمات قالی شویی را در محدوده سعادت آباد با مجوز رسمی ارائه میدهد.

شما عزیزان می توانید بصورت شبانه روزی با شماره تلفن 22362368 قالیشویی سعادت آباد تماس حاصل فرموده و اقدام به مشاوره و درخواست خدمات قالیشویی کنید.

گل ایپک با توجه به نوع باقت قالی و فرش های شما از مواد شوینده مخصوص از آن استفاده می کند تا کیفیت فرش های بعداز شستشو دوبرابر شود.

شستشوی فرشها دارای مراحل خاصی هست که بسته به جنس و نوع فرش متفاوت هست. اگر فرش فقط نیاز به شستشو داشته باشد میتوان زمان تقریبی برای فرشهای ماشینی و ابریشم را بین 48 ساعت الی 72 در نظر گرفت.

قالیشویی گل ایپک با توجه به دارا بودن به مجوز رسمی تمامی تعرفه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه قالیشویی تهران محاسبه و ارائه می دهد. از انجایی هم جدیدا قیمت ها را اتحادیه زودبه زود امسال تغییر می دهد بهتر هست با شماره تلفن ما تماس حاصل فرموده و قیمت قالیشویی را از کارشناس قالی شویی گل ایپک دریافت کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *