قالیشویی غرب تهران

در مدت زمانی نه چندان دور منطقه غرب تهران شاید در حد یکی دو منطقه بیشتر اتلاق نمی شد ، مناطقی مانند : منته 5غرب مرکزی غرب شمالی و ناحیه غرب جنوبی. اما در طی 3 دهه گذشته و پیدایش دو منطقه جدید 21 و 22 در قسمت غرب تهران و رشد چشمگیر جمعیت پایتخت نشین مناطق غربی تهران نیز وسعت گرفت. محله هایی چون : چیتگر، پیکانشهر، آزادشهر، ایرانخودرو، وردآورد که زمانی جزو شهرستان استان البرز شناخته میشدند هم اینک در قلمرو غرب تهران هستند و محله های شهرک چشمه، شهرک راه آهن یا گلستان ، شهرک امید، دهکده المپیک و… نیز جزو منطقه22 تهران محسوب میشوند. روستای قدیمی کن .و بخشی از دهستان سولقان، کوهسار، شهران، شهرزیبا ،…نیز از محله های منطقه 5 است که بیش از 40 سال پیش از حاشیه های تهران بشمار می آمدند ولی امروزه قسمت اصلی شهر در بخش غرب و شمال غربی تهران محسوب میشوند .و جمعیتی انبوه که بخاطر دارا بودن آب و هوای پاکتر و بهتر نسبت به دیگر نقاط تهران در همین محله های حاشیه ای که بیشتر بافت روستایی داشتند ولی در حال حاضر تبدیل به شهرک ها، مجتمع ها و آپارتمانهای نوساز گشته اند و بافت مدرن و شهری به خود گرفته اند سکنی دارند. البته کم و بیش هنوز هم در برخی نقاط این قسمت از شهر محله های سرسبز که در سال های گذشته بافتی روستایی با زمین های زراعی و باغات پر از میوه داشتند وجود دارد اما شاید به تعداد انگشتان یک دست.

تاریخچه قایشویی گل ایپک:  

قالیشویی گل ایپک گذشته از دو دهه است که در صنعت قالیشویی شروع به فعالیت نموده وو اولین مقر شرکت قالیشویی گل ایپک در همین غرب تهران در منطقه 5 و محله سردارجنگل بود که در آغاز فعالیت عنوان شرکت قالیشویی مبین نام داشت ، پس از چندی به ممتازتغییر نام داد که هنوز هم برخی از مشتریان قدیمی این شرکت آن را قالیشویی مبین و برخی دیگر نیز ممتازخطاب می کنند. از اوایل سال 1380تا به امروز این قالیشویی با نام اصلی گل ایپک و بصورت رسمی و قانونی یعنی دارابودن مجوز رسمی از نهاد اتحادیه قالیشویان تهران به فعالیت خود ادامه میدهد و با اتکا به لطف خداوند و تلاش و پشتکاری متمادی هم اکنون جزو اولین های 10 قالیشویی برتر تهران است..درست است که در ابتدا قالیشویی گل ایپک فقط به ساکنین منطقه 5 خدمات رسانی میکرد اما خوشبختانه با سپاس از خداوند و ارائه خدمات باکیفیت توانسته امروزه به تمامی مناطق 22 گانه تهران بزرگ خدمات ارزنده و مطمئن عرضه کند.

قالیشویی گل ایپک نه تنها در امر شستشوی فرشهای دستباف و ماشینی همچنین موکت، پتو، روفرشی، گلیم و…تخصص و مهارت دارد، بلکه در تمامی امور از قبیل: رنگ برداری فرشهای دستباف با تثبیت صددرصد رنگهای گیاهی، لکه گیری لکه هایی مانند لکه غذا، چای، قهوه ، آبرنگ و …………خدمات رفو مانند: ریشه زنی برای فرشهای دستباف و فرشهای ماشینی، چرم دوزی، شیرازه دوزی، دارکشی ، پرداخت و رفع جای سوختگی، رفع پوسیدگی و پارگی ،قلمکاری و……….. و همچنین خدمات خشکشویی که شامل : خشکشویی مبلمان، خشکشویی خوشخواب ، خشکشویی صندلی، موکت و کفپوش در محل می باشد نیز ارائه نماید. قالیشویی گل ایپک محدوده غرب تنها قالیشویی معتبری است که برای شستشوی فرشها و خشکشویی از شامپوهای مخصوص شستشوی فرش در کارخانه و خشکشویی که تماما خارجی میباشند استفاده می نماید.

کلیه خدمات قالیشویی گل ایپک دارای ضمانت پس از خدمات میباشد.

فرشها بصورت لول شده به کارخانه حمل و پس از انجام خدمات مورد نظر بصورت لول و کاور شده به مشتریان تحویل داده میشود.

کارخانه قالیشویی گل ایپک متشکل از دستگاه های مدرن با تجهیزات پیشرفته استاندارد است که مجهز به گرمخانه گازی نیز می باشد.

با توجه به تراکم بسیار بالای جمعیت در غرب تهران ،نیاز وافر به یک قالیشویی با کیفیت در این منطقه ، کاملا احساس میشود ،  از همین رو خدمات قالیشویی را به همشهریان عزیز ساکن غرب تهران در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت ارائه میدهد . مدنظر داشته باشید خدمات قالیشویی ما کلیه مناطق غرب تهران را شامل میشود. توسعه آپارتمان نشینی در غرب از یک سو و گسترش کلانشهر تهران از سمت غرب تا مکانهایی که تا چندی پیش  شامل تهران نمیشد باعث افزایش جمعیت غرب و متعاقبا افزایش چشمگیر تقاضا برای خدمات مختلف از جمله قالیشویی شده است که گل ایپک تمام توان خود را بکار بسته تا با ظرفیت های خود این بخش از بازار را پاسخگو باشد.

اگر قصد شستن قالی موکت، تابلوفرش و یا قالیچه های خود را در تهران دارید با قالیشویی گل ایپک بهترین قالیشویی در تهران در ارتباط باشید

شماره های تماس با قالیشویی گل ایپک در غرب تهران:44607260_44818619_22115734

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *